Spinki Modini w nietypowym kształcie

srebrno-czarne-spinki-do-mankietow-batman-u3

Spinki Modini niejedno mają imię. Kiedyś były bardzo popularne ozdobne spinki do koszuli. Dzisiaj nie są aż tak popularne zdobienia. Taka spinka nie musi być także ze szczerego złota. Może być to metal. Może mieć także różne dziwne kształty, na przykład kart. Ale jaki mieć mogą jeszcze kształt i kolor spinki?

Spinki w kształcie budzika czy słoneczników?

Spinki Modini mogą mieć naprawdę bardzo ciekawe kształty. Mogą to być na przykład spinki w kształcie flagi takie spinki z pewnością spodobają się niejednemu mężczyźnie, który jest patriotą. Ciekawym pomysłem są także spinki w kształcie przycisku „Lubię to” na Facebooku. Takie spinki są oczywiście koloru niebieskiego. Innym ciekawym rozwiązaniem są spinki w kształcie budzika lub zegarka. Mogą mieć różne kolory, ale szczególnie elegancko prezentują się fioletowe budziki. Bo już i tak budzik jest ekstrawagancki, a jeszcze do tego gdyby był na przykład czerwony, mógłby uchodzić za zbyt krzykliwy, a tak fiolet doda mu wyrafinowania i stonuje. Ciekawym rozwiązaniem, szczególnie dla zapalonego kierowcy, który interesuje się motoryzacją, są spinki Modini w kształcie koła do samochodu. Takie koła są oczywiście czarne z dodatkiem metalicznego koloru. Niezwykle oryginalne będą także spinki w kształcie słoneczników lub innych kwiatów, na przykład róż lub fiołków. Takie spinki będą idealnie pasować do fioletowej koszuli, bo żółć słoneczników będzie uzupełniać się z wyrafinowaniem fioletu.

A może w kształcie serca?

Ciekawym rozwiązaniem są też serca. To coś dla tych, którzy są bardzo romantyczni. Takie czerwone spinki do mankietów można założyć na randkę. Spinki takie świetnie będą prezentować się szarą koszulą. Spinki Modini do mankietów lub koszuli mogą mieć także formę długopisu lub książki. Ale może to być także globus lub lusterko. Są także spinki w kształcie kubka czy obrazka, a także w formie zwierząt czy roślin. Spinki mogą być także w kształcie mebli, na przykład łóżka lub fotela. Zdarzają się także spinki w formie baterii, a także samochodu lub roweru. Ciekawym rozwiązaniem są też spinki w kształcie gitary czy aparatu fotograficznego. Takie spinki mogą mieć też napisy, na przykład może być to napis „cudowny mąż” lub „idealny mąż. Jak widać spinki mogą mieć bardzo oryginalne, nietypowe formy.

Dodaj komentarz