Polskie firmy i marki odzieżowe

6048351367_21aa32cb6f_z

Niżej oferujemy wykaz polskich firm i marek odzieżowych. Faktycznie większość opisanych firm tworzy produkcję na obszarze Polski i tworzy odzież od polskich dostawców.  Tylko nie które z firm w szczególności marki znane dzięki możliwości współpracy z butikami, oraz centrami handlowymi zlecają wykonanie produkcji za jej granicą. 

Taki wykaz firm będzie stale aktualizowany i sprawdzany. Trzeba posiadać świadomość że polski przemysł odzieżowy to kilkaset miejsc pracy w produkcji, marketingu, a także nawet w obsłudze klienta. Warto by miejsca pracy właśnie w Polsce się zwiększały. Umożliwiajmy więc zarobić naszym Polskim producentom projektantom a także wytwórcą kupując polskie ubrania, jakie to są faktycznie dobrej jakości. Wymieniamy kilka z nich, jakie warto znać:

Achti –  Producent czapek, a także szali stosowanych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Urozmaicone wzornictwo umożliwi wam znalezienie taki rodzaj czapek, który przypadnie wam do gustu.

Babell – Producent eleganckiej i wygodnej bielizny damskiej także takiej jakimi są koszulki bawełniane, czy też koszulek nocnych. We własnej propozycji ma on także: klasyczne oraz wygodne kroje.

Bakap – Producent codziennej i eleganckiej konfekcji damskiej w różnych rozmiarach, łączone z różną kolorystyką. Znajdziesz w ofercie producenta także sukienki, spódnicę, czy też kamizelki.

Bialcon – Kolekcja dla kobiet uwielbiających elegancję oraz klasyczne fasony. W Bialcon znajdziesz u nas nie tylko stroje wizytowe, ale także biurowe, czy też wiele innych.

Big star limited – Ceniony i lubiany producent odzieży dżinsowej męskiej oraz damskiej. Odzież jest bardzo różnorodna dzięki czemu otrzymać możecie zarówno kurtki, spodnie, sukienki oraz wiele innych.

Cardio Bunny – to jedna z najmodniejszych i praktycznych damskich odzieży sportowych. Cudownie dopasowujące się do ciała, dzięki czemu podkreślają one idealnie sylwetkę każdej kobiety. Taka odzież produkowana jest z alg morskich co jest dużym ich atutem.

Więcej o polskich markach dowiesz się na portalu modowym http://modowy-zakatek.pl/kategoria/modne-ubrania/

Dodaj komentarz